Jak możemy Cię wesprzeć w działaniach marketingowych w Internecie?

Tworzymy na potrzeby Internetu: strony www, treści (content marketing) i kampanie promocyjne PPC (leadowe i sprzedażowe).
Jeśli brakuje Ci stałego dopływu klientów, nie wiesz jak wykorzystać narzędzia online, by Twoje promocja tak w Internecie, jak i poza nim przynosiła płacących klientów, to jesteśmy właśnie idealną agencją dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz:

  • zaplanować kampanię promocyjną w Google Adwords dla swoich usług lub produktów,
  • chcesz zwiększyć dotarcie do użytkowników w okolicy i korzystających z urządzeń mobilnych,
  • stworzyć tzw. stronę lądowania (landigpage, squeeze page), mocno nastawioną na sprzedaż,
  • opublikować merytoryczny artykuł, który organicznie przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów,
  • stworzyć bloga i umieszczać na nim regularnie atrakcyjne dla Twoich Klientów treści,
  • napisać e-booka napakowanego wiedzą i ciekawymi rozwiązaniami, przydatnymi dla potencjalnych Klientów,
  • zrealizować kampanię w mediach społecznościowych czy uruchomić remarketing (reklamę śledzącą), to

Zapraszamy do współpracy!

Coach to taka osoba, która rozmawia z Tobą i skupia się w 100% na Tobie – zadaje Ci głównie pytania na temat tego, co chcesz osiągnąć, co chcesz robić inaczej lub lepiej; czego tak naprawdę pragniesz i o to, dlaczego jest to dla Ciebie takie ważne. Rozmowa cochingowa jest tak skutecznym narzędziem między innymi dlatego, że porządkuje Twój proces myślenia, planowania, podejmowania decyzji i działania. Coach to osoba, która pomaga Ci znaleźć przestrzeń dla realizacji Twoich planów i marzeń oraz do tego, żeby skutecznie poradzić sobie z przeciwnościami losu lub z własnymi wewnętrznymi blokadami.

Co ciekawe, coach realizuje to poprzez słuchanie, a nie mówienie; poprzez wspieranie Cię w Twoich planach, a nie pouczanie i instruowanie czy też odwrotnie poprzez schlebianie lub umacnianie egoizmu; raczej poprzez zachęcenie Cię do spojrzenia na stare sprawy z innej perspektywy, z której nigdy ich nie widziałeś, poprzez docieranie do Twoich wartości, a nie narzucanie „właściwego” światopoglądu. Jednak to, co w coachingu najważniejsze, to to, że taka rozmowa prowadzi do zidentyfikowania problemu, wyznaczenia celu, eksploracji rzeczywistości, przygotowania opcjonalnych rozwiązań, poradzenia sobie z przeszkodami i podjęcia przez Ciebie działań, które pozwolą na osiągnięcie tego, co przed chwilą było tylko wypowiedzianymi na głos słowami.