Kilka słów o nas….

Misja

Istniejemy po to, aby dawać naszym Klientom wsparcie strategiczne, marketingowe i coachingowe, impuls do rozwijania i doskonalenia swojej organizacji. Pragniemy, aby zwiększali oni skuteczność swoich działań marketingowych, żeby lepiej organizowali swoje życie zawodowe i efektywniej wpływali na rozwój swoich firm.

Dlatego pomagamy im myśleć strategicznie, wyznaczać cele biznesowe oraz budować przewagę konkurencyjną. Budujemy dla nich strategie (plany) marketingowe, komunikację z klientem, przeprowadzamy badania i audyty marketingowe, szkolenia skrojone na miarę czy planujemy optymalne strategie sprzedażowe w Internecie.

Wizja

Pragniemy pomagać ludziom w budowaniu i rozwijaniu ich biznesu, inspirowaniu do zmiany, towarzyszeniu im w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla nich samych i dla ich firmy. Dążymy do tego, aby wzmacniać ich pozycję rynkową, zwiększać świadomość ich marki oraz sprzedaż. Chcemy, żeby w pełni mogli uwolnić swój potencjał i zyskali to, czego pragną.

Chcemy kreować silne marki oraz tworzyć unikalne i efektywne strategie marketingowe. 

Wartości

Jesteśmy trochę oldschoolowi. Wyznajemy wartości, które w dzisiejszych czasach może nie są w biznesowym mainstreamie, ale nam to nie przeszkadza. A co najważniejsze – nasi klienci to cenią. Więc jacy jesteśmy? Najważniejszymi zasadami i wartościami, którymi się kierujemy we współpracy z naszymi Klientami, jest to, aby:

Być uczciwym

Jesteśmy rzetelni, uczciwi i profesjonalni. Klienci darzą nas zaufaniem. Często pomagamy im spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz organizacji z nowej, zupełnie innej perspektywy i wypracować z nimi optymalne dla nich rozwiązania.

Być skutecznym

Jesteśmy grupą osób, łączących rozległą wiedzę marketingową i praktykę biznesową, potrafiącą wspólnie przygotować kreatywne i skuteczne propozycje, skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb Klienta.

Być przyjaznym

Z naszymi klientami budujemy i utrzymujemy przyjacielskie relacje. Z radością dzielimy się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Swoją ofertę za każdym razem dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmy.

Zacznij współpracę z ekspertami i podejmuj tylko właściwe decyzje!

Marcin 
IT menedżer, fotograf i copywriter

W firmie jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania oraz pomoc przy wszelkich pracach związanych z budową stron www czy grafik. Potrafi robić znakomite zdjęcia oraz posiada niezwykły dar – umiejętność łatwego pisania, jego kreatywne teksty wykorzystywane są później w reklamach prasowych, radiowych oraz w ulotkach i broszurach. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu oraz reklamy.

Jego życie zawodowe było początkowo związane z firmą Nikon, obecnie ściśle współpracuje z branżą turystyczną i lotniczą.

Prywatnie pasjonat dalekich podróży, świetny ich organizator oraz bloger. Miłośnik dobrych fotografii i filmów, gier komputerowych i snookera.

Justyna 
Business Development Director, life & business coach 

Manager z ponad 18-letnim, praktycznym doświadczeniem biznesowym w zakresie zarządzania produktem, sprzedażą, szkoleniami oraz w realizacji planów marketingowych dla produktów i usług na rynku B2B i B2C. W biznesie stawia na długoletnie relacje, uczciwość i profesjonalizm.

Certyfikowany Coach PCD II stopnia europejskiej szkoły Noble Manhattan Coaching,  akredytowany coach Międzynarodowego Instytutu Coachingu (IIC) oraz pierwszy w Polsce certyfikowany coach metody pracy z samooceną LockLuck. Lubi pracować z ludźmi i budować z nimi dobre relacje. Jej pasją jest towarzyszenie ludziom w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradztwo w kwestiach sprzedaży i marketingu. Szczególnie bliskie jej sercu są obszary: budowy poczucia własnej wartości, pewności siebie, poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych oraz pomysłu na siebie. W pracy business coacha wykorzystuje również swoje doświadczenie zawodowe zdobyte na różnych menedżerskich stanowiskach w wielu branżach: wydawniczej, szkoleniowej, hotelarskiej i farmaceutycznej.

Prywatnie uwielbia podróże z rodziną w bliskie i dalekie strony, w wolnym czasie maluje pod okiem uznanej artystki Pauliny Kopestyńskiej, uprawia jogę, pochłania olbrzymie ilości książek i z pasją ogląda dobre filmy.

Robert Wasik

Robert 
Full stack developer i trener

Projektowanie jest dla niego odkrywaniem samego siebie, ucząc się nowych rzeczy nabywa inspiracji do tworzenia nowych miejsc, w których ma zamiar je wykorzystać. Programowanie jest jego pasją, dzięki której nowe wyzwania pokonuje z wielkim zaangażowaniem i determinacją. Realizując się jako programista, odkrył w sobie kolejną pasję, której oddaje całego siebie to…bycie Trenerem 🙂 Chęć dzielenia się wiedzą z innymi, kontakt z ludźmi i wymiana spostrzeżeń daje mu niebywałą frajdę i satysfakcję.

Odbiegając od programowania swój wolny czas chętnie spędza na kursach tańca towarzyskiego 🙂 dając sobie upust emocji oraz solidnej dawki ruchu, którego ma na co dzień niewiele.